[ DUYURU : (HIZLI FİYAT DEĞİŞİMDEN DOLAYI EKRANLAR 1.30 DK GECİKMELİ ÇALIŞMAKTADIR) ] [ HAS 6,423 - 6,443 ] [ GRAM ALTIN 6,417.03 - 6,455.72 ] [ 22 AYAR ALTIN 5,861.40 - 5,975.72 ] [ GÜMÜŞ 82.453 - 90.471 ] [ ÇEYREK ALTIN 10,278 - 10,489 ] [ YARIM ALTIN 20,555 - 20,939 ] [ TEK LİRA 41,110 - 41,621 ] [ ATA CUMHURİYET 42,395 - 42,845 ] [ GREMSE ALTIN 102,454 - 104,052 ] [ ONS 4,022.67 - 4,023.18 ]

GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI

CANLI ALTIN FİYATLARI

- ADI ALIŞ SATIŞ
ALTINGRAM ALTIN6,417.036,455.72
ALTIN22 AYAR ALTIN5,861.405,975.72
ALTINGÜMÜŞ82.45390.471
ALTINÇEYREK ALTIN10,27810,489
ALTINYARIM ALTIN20,55520,939
ALTINTEK LİRA41,11041,621
ALTINATA CUMHURİYET42,39542,845
ALTINGREMSE ALTIN102,454104,052
ALTINONS4,022.674,023.18
Tarih : 23.10.2026 12:54:48
GÖÇÜLÜ SAYFA AYRACI
Odacı Yazılım